Ürünler

Genel Otomasyon

AKO GK-V.1

AKO Genel Otomasyon. Tüm AKO ürünlerinin bir arada toplanmış halidir. Tüm AKO ürünlerinin detaylı özelliklerini barındırması yanısıra ek birçok özelliği de kullanıcıya sunar.

İncele

Protein Skimmer Kontrol

AKO PSK-1

AKO protein skimmer kontrol prizi, protein skimmer cihazlarının kontrolünü sağlar. Belli başlı özellikleri gecikmeli başlatma, bekletme ve yemleme modu, sesli ve görsel uyarı, toplama haznesi kontrolü
İncele

Su Tamamlama

AKO ST-1

AKO Su tamamlama cihazı kendine has elektronik tasarımı ile muadil ürünlerden çok farklıdır. Muadil ürünler sadece tek bir sensör ile (sadece şamandıra) çalışırken AKO su tamamlama cihazı hem şamandıra hem de temassız su algılama sensörü ile çalışabilmektedir. Sensörün bulunduğu alandaki su dalgalanmasını algılar ve hatalı tamamlama yapmaz.

İncele

pH Kontrol

AKO PH-1

AKO pH kontrol cihazı akvaryumdaki pH seviyesinin ölçümesini sağlar. Ölçülen bu pH değerini kendi üzerinde bulunan ekran yardımı ile kullanıcıya gösterir. Özel menüsü ile pH aralığı belirlenebilir ve sesli uyarılar kontrol edilebilir.

İncele

Sıcaklık Kontrol

AKO SK-1

AKO Sıcaklık Kontrol Sistemi, akvaryumlarda kullanılan ısıtıcı ve soğutucu ünitelerinin aynı anda çalışmasını kontrol edebilmek amacıyla tasarlanmıştır. Kullanıcı tarafından belirlenen çalışma sıcaklığı aralıklarında ısıtıcının ve soğutucunun aynı çalışmasını engeller.

İncele

Fan Kontrol

AKO FK-1

AKO Fan Kontrol Modülü, akvaryumlarda kullanılması düşünülen soğutuc fanların kontrol sağlaması amacıyla tasarlanmıtşır. Diğer fan soğutuculardan farklı olarak 12 V tüm fan tiplerini çalıştırabilmektedir. 4 adet fanı ayrı güçlerde ve sıcaklıklarda çalıştırma sistemine sahiptir.

İncele

Topraklama Fişi

Akvaryum Topraklama Fişi, akvaryum suyunda bulunan kaçak elektriğin topraklamasını sağlar. Bilindiği gibi akvaryum içeriisnde çalışan tüm cihazların belli bir kaçak voltajı bulunmaktadır. Kimi zaman bu çok düşük, kimi zaman ise oldukça yüksek seviyelerdedir.

İncele